Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
802 posty 114 komentarzy

Jestem Wolnym Polakiem

Mariusz Olchowik - ultraprawicowy, katolicki liberał, były Prezes Zarządu "Instytutu ks. prał. H. Jankowskiego" http://pl.netlog.com/olchowik http://www.radiownet.pl/republikanie/mariusz-olchowik

Mata Hari PiS? Afera "szpiegowska" na prawicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W najnowszym numerze tygodnika „Wprost” znajdziemy artykuł „Mata Hari Kaczyńskiego”, poświęcony jednej z działaczek PiS, Ilonie Klejnowskiej.

W najnowszym numerze tygodnika „Wprost” znajdziemy artykuł „Mata Hari Kaczyńskiego”, poświęcony jednej z działaczek PiS, Ilonie Klejnowskiej. Bliska współpracownica lidera Prawa i Sprawiedliwości miała otrzymywać informacje o tym, co dzieje się w Solidarnej Polsce od pracownika tej partii. - donosi portal fronda.pl. Sprawiedliwości - Aniołek Kaczyńskiego. Piękna, mądra i podobno przebiegła. On - Mariusz Łuszczek. Młody chłopak, do 8 lutego pracownik Solidarnej Polski. Zwolniony za szpiegostwo”- czytamy w najnowszym numerze „Wprost”.

Tygodnik dostał informacje, z których wynikało, że Klejnowska zauroczyła pracownika SP. Jednak nie bezinteresownie, bo za jego pośrednictwem miała otrzymywać tajne informacje z konkurencyjnej dla PiS partii.

„To jest historia o tym, jak politycy Solidarnej Polski postanowili napisać scenariusz filmu kryminalnego z pikantnymi wątkami, nutą erotyki i zwrotami akcji rozgrywającej się na salonach Parlamentu. Ot, taka oskarowa opowieść w rodzaju "Wszyscy ludzie prezydenta". Wszystko oczywiście na faktach. Takich najprawdziwszych. Wyszedł z tego niestety skrypt klasy, a niech będzie, C, choć mogłabym spokojnie użyć dalszej litery alfabetu. Jednak i tak warto o nim opowiedzieć. Ze względów politycznych. Nie estetycznych” - czytamy we „Wprost”.

Choć numer tygodnika trafił do kiosków dopiero dziś rano, już w niedzielę sprawa była szeroko komentowana w mediach. Od niedzielnego popołudnia także Solidarna Polska gorączkowo śle oświadczenia do dziennikarzy, w których potwierdza doniesienia „Wprost”.

„W związku z publikacją tygodnika Wprost pt. "Mata Hari" Kaczyńskiego, potwierdzamy ustalenia redakcji dotyczące inwigilowania Solidarnej Polski przez bliską współpracowniczkę prezesa Jarosława Kaczynskigo. Celem tych działań było zbieranie informacji i rozbicie naszej partii. Jesteśmy oburzeni, że PiS Jarosława Kaczyńskiego wykorzystał młodą kobietę do takich działań. Jeszcze niedawno sam publicznie nazywał inwigilację prawicy jednym z największych skandali politycznych. Ujawnione do tej pory przez dziennikarzy fakty stanowią zaledwie wierzchołek góry lodowej” - czytamy w oświadczeniu Solidarnej Polski, która zaprasza na poniedziałkową konferencję prasową dotyczącą tej sprawy.

Z kolei Mariusz Łuszczek, były już współpracownik SP, od którego miała wyciągać informacje Klejnowska, prostuje: „Redakcja „Wprost” podaje niesprawdzone i nieprawdziwe informacje dotyczące mojej osoby. Rzetelność dziennikarska powinna opierać się na sprawdzonych i prawdziwych informacjach, niestety Pani Redaktor Magdalena Rigamonti pisząc artykuł zatytułowany „Mata Hari Kaczyńskiego” przedstawiła nieprawdziwe i niesprawdzone informacje”. Łuszczek tłumaczy, że z SP został wyrzucony, ale nie za szpiegostwo. „Jako przyczynę wypowiedzenia umowy o pracę wskazuję pogorszenie się sytuacji finansowej Pracodawcy związanej ze zmniejszeniem się liczby posłów Klubu Parlamentarnego Solidarna Polska, skutkującą koniecznością dokonania restrukturyzacji zatrudnienia” - czytamy w rozwiązaniu jego umowy o pracę z SP.

„Z Panią Iloną Klejnowską łączyły mnie relacje wyłącznie służbowe, zdarzyło się kilkakrotnie, że zarezerwowaną salę prasową oddawaliśmy sobie, lub też zamienialiśmy się godzinami konferencji prasowych Klubów w których pracowaliśmy” - wyjaśnia Łuszczek. Były pracownik SP zapewnia również, że nigdy nie był szpiegiem PiS i Kaczyńskiego oraz nie posiadał informacji o planach Solidarnej Polski, które mógłby przekazywać osobom postronnym, a które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie partii.

Łuszczek skrytykował też Zbigniewa Ziobrę, który komentując całą sprawę stwierdził, że PiS stosuje „ubeckie metody”. „Działania pani Klejnowskiej wobec Solidarnej Polski z całą pewnością nie wynikają z jej własnej inspiracji. W PiS nic nie dzieje się bez wiedzy kierownictwa partii” - powiedział lider SP. „Stwierdzenie, iż „Łuszczek był instrumentem PiS do inwigilowania i rozbijania prawicy. PiS w osobie czołowej celebrytki PiS stosowało wobec Solidarnej Polski ubeckie metody prosto z szafy Lesiaka” jest karygodne i niedopuszczalne. Nie tak dawno to Solidarna Polska była zbulwersowana słowami sędziego Tuley o „stalinowskich metodach”, a sama używa podobnych stwierdzeń” - czytamy w oświadczeniu byłego pracownika SP.

Z kolei sama Ilona Klejnowska w rozmowie z Radiem Zet zapowiedziała, że pozwie do sądu polityków Solidarnej Polski za wypowiedź o „ubeckich metodach”.

KOMENTARZE

 • Ilona Klejnowska
  Nie jestem zwolennikiem PiS ani tym bardziej SP. Ta pani to zwykła prostytutka. Zlikwidować partie polityczne i stworzyć JOW a takie kurewstwa polityczne przestaną istnieć.
 • @AndrzejB 12:49:05
  Nie wygląda na taką, jest bardzo ładna. Skąd ten Jarek bierze takie 'aniołki'?
  A tak swoją drogą, to co daltoniście po kolorach? Hmm...
  No, ale tak już jest.
 • @AndrzejB 12:49:05
  JOW powiadasz? JOW to jest dla społeczeństw obywatelskich z ukształtowaną świadomoscią ,odpowiedzialności za państwo jej obywateli a nie zbolszewizowanego, skundlonego motłochu indoktrynowanego przez chazarobolszewickie media ponad pół wieku! JOW w Polsce to zabetonowanie obecnego mafijnego układu po wsze czasy! Każdy kto dziś w Polsce chce JOWów jest albo idiotą albo bolszewickim beneficjentem POstUBeckiego złodziejstwa..
  A co do powyższego, to nie zastanawia cię że to pisze WPROST? Nie przyszło ci do głowy że to może byc kolejna WSIowo-SBecka prowokacja? Nie wiesz kto prowadzi to pismo? nie wiesz kto jest naczelnym tego gówna? A Ziobro? Ziobro to sie okazał kolejnym dupkiem w krótkich spodniach który w obliczu widma niedostania się do parlamentu UE (tak mówia obecne sondaże) przebiera nerwowo nogami i wchodzi w prowokacyjne alianse chcac urwac co nie co PiSowi..Żałosny , mały człowieczek którego komuch Miller trafnie okreslił..Przykre to ale niestety prawdziwe...
 • szkolona w usraelu
  MOSSAD również bardzo często posługuje się kobietami lekkich obyczajów, chyba wszyscy pamiętają Anetę Krawczyk którą posłużył się Michnik w "seks aferze"
 • @antysowiet 14:13:15
  A Ziobry to mi nie szkoda. A dobrze mu tak, za ten gwóźdź do trumny Leppera. Bo kto pod kim dołki kopie...
 • @antysowiet 14:13:15
  Fakt Ziobro biega już tylko za własnym ogonem
 • Czy to jest
  WPROST z Moskwy?
 • Na mój nos, to jedynym projektem Ziobry i Kurskiego
  jest druga kadencja w europarlamencie. I dla tej sprawy zdolni są do wszystkiego. Zjedzą obiad z Palikotem, kolację z Grodzką, śniadanie z Biedroniem. Oni są skończeni, razem z Dornem. W parlamencie, tym krajowym i tym europejskim są wyłącznie z nadania Kaczora. Zaczyna to do nich powoli docierać. I zaczynają panikować. A panika, jak wiadomo, jest gorsza od faszyzmu, bo przez nią zginęło więcej ludzi. To polityczne trupy:-) Dobrze tak zdrajcom.
 • @
  Tej pani ja też bym powiedział. Trochę bym się droczył, żeby mnie lekko potorturowała, ale w końcu bym powiedział... Boszszsz.....
  pozdrawiam
 • @ratus 17:09:14 Bez przesady, dość przeciętna
  http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/f/r/Klejnowska_5394242.jpg
 • @gallux 17:48:26
  Zrób zbliżenie; spójrz w te oczy. W nich jest pejcz, grube słowo i Guantanamo.
  pozdrawiam
 • @ratus 17:54:58
  Moim zdaniem brakuje ci kobiety:-) Głód stępia zmysły, a wtedy na bezrybiu i rak ryba.
 • @gallux 18:06:20
  Tak uważasz?
  No to będę musiał zainwestować w nowe łóżko, bo w tym co mam czwarta kobieta się nie zmieści. :-))
  pozdrawiam
 • @antysowiet 14:13:15
  Wygłosić taką teorię jak ta twoja i takie mieć zdanie o swoich rodakach to może mieć tylko wyjątkowa menda. Za komuny miałbyś pole do popisu wtedy takie mendy miały wzięcie.
 • @ratus 18:20:18
  Ciekawe kto to niedawno pisał:
  "Typowy męski atawizm.
  Dyskusja rozpoczęta od śledzi nieuchronnie musi zmierzać ku cipkom.
  pozdrawiam"
  :-P
 • @AndrzejB 12:49:05
  Korzystał Pan z jej usług, albo jest sutenerem? Jakieś dowody?
  Gdybym nic nie wiedział o JOW, to i tak byłbym przeciw z powodu chamstwa jakie go reklamuje.
 • @gallux 18:37:53
  To nie ma nic wspólnego z brakiem lub obfitością.
  Atawizm to atawizm. Czerwony samochód jeździ szybciej, nieprawdaż?
  pozdrawiam :-))
 • @ratus 18:54:14
  Długi i czerwony tramwaj, który często wstaje...
 • TO DOWODZI TYLKO JEDNEGO
  BANDA CZWORGA - jedyne prawdziwe okreslenie polityków RP

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej