Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
802 posty 114 komentarzy

Jestem Wolnym Polakiem

Mariusz Olchowik - ultraprawicowy, katolicki liberał, były Prezes Zarządu "Instytutu ks. prał. H. Jankowskiego" http://pl.netlog.com/olchowik http://www.radiownet.pl/republikanie/mariusz-olchowik

DZIĘKUJEMY ZA TO RADIO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszamy na świętowanie XXVI rocznicy powstania Radia Maryja. Dziękujemy za to Radio, za Apostolską Rodzinę Radia Maryja.

Drodzy Przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja
Zapraszamy na świętowanie XXVI rocznicy powstania Radia Maryja. Dziękujemy za to Radio, za Apostolską Rodzinę Radia Maryja.
Na świętowanie gromadzimy się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Bema w Toruniu. Rozpoczynamy modlitwą różańcową o godz. 12.30. Od godz. 13.00 odbywać będą się koncerty i modlitewne oczekiwanie. Uroczystej Mszy św., która rozpocznie się o godz. 16.00, przewodniczył będzie biskup ordynariusz diecezji włocławskiej ks. bp Wiesław Mering.
Dlaczego wybraliśmy halę? Ponieważ są na niej lepsze warunki: jest ciepło i są przede wszystkim miejsca siedzące. Będzie też możliwość zjedzenia czegoś, wypicia kawy czy herbaty. W hali i przed nią, a także przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w księgarni będzie można kupić dobrą książkę. Zbliża się „Mikołaj”, Boże Narodzenie można nabyć pamiątkę, książkę dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Będą też pierniki toruńskie.
Hala otwarta będzie już od godz. 9.00. Przed nią w namiocie będzie możliwość odbioru kart wstępu dla tych, którzy wcześniej je zamówili. Przypominamy, że nie będzie możliwości wyspowiadania się wewnątrz hali, ze względu na liczbę osób, księża by nie nadążyli. Pamiętajmy o spowiedzi wcześniej. Proszę, tych którzy muszą brać codziennie leki o zabraniu ich ze sobą. Zabierzmy przede wszystkim życzliwość.
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie również do odwiedzenia Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji wotum wdzięczności za św. Jana Pawła II, które będzie otwarte od rana. Aby zobaczyć tę świątynię, potrzeba minimum 30-45 min. Zapraszamy nie tylko do świątyni, gdzie sprawowana jest liturgia i nabożeństwa, ale także do Kaplicy Adoracji i po przeciwnej stronie głównego wejścia, od zewnątrz, od zalewu wiślanego, jest wejście do Kaplicy Pamięci Męczenników Polskich. Warto wejść do tej kaplicy.
Organizatorów i wybierających się na naszą XXVI rocznicę powstania Radia Maryja w Toruniu 2 grudnia informujemy, że – jak zawsze – uruchamiamy telefon dla zgłoszeń uczestników procesji z darami w czasie uroczystej Mszy św. o godz. 16.00. Nr tel. 56 610 81 22, a zgłoszenia będą przyjmowane od 22 do 30 listopada, oprócz niedzieli, w godz. 9.00-18.00.
Prosimy, by do procesji, jeżeli ktoś tego sobie życzy, wyznaczać z darami najwyżej dwie osoby. Nie będziemy przyjmować zgłoszeń w Toruniu. Ilość miejsc dla osób uczestniczących w procesji jest ściśle wyznaczona.
Przypominam też organizatorom o przygotowaniu dla pielgrzymów karteczek z informacjami z numerem autokaru i numerami telefonu kierowcy lub organizatora.
Proszę Państwa, wszystko przygotowujemy w Toruniu. Staramy się, abyście Państwo byli jak najlepiej przyjęci. Zapraszamy, czekamy na Was. Niech to będzie wielka modlitwa dziękczynna za Radio Maryja, dzieła przy nim powstałe, a przede wszystkim za apostolską Rodzinę Radia Maryja.

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja 

KOMENTARZE

 • Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak...
  zbawienną siłę dla Polski i świata mają modlitwy, także te które płyną z Radia Maryja, ale i np Radia Niepokalanów czy Radio Anioł Beskidów.
  Wiadomo, że szatan atakuje wszystko co się da, także i tam on jest, chociażby w postaci satanistycznych polityków (np nasz(?) minister wojny), którzy wypowiadają się w audycjach tego Radia.
  Ale to nie przekreśla (na szczęście) tego Dobra które płynie z tego Radia.
  Oby więc to Dzieło miało się dobrze.
 • @Jan Paweł 07:05:49
  Ja bym tylko chcial miec ta makulature na jakiej napisano paszkwile pod adresem Radia Maryja i Ojca Rydzyka.Mozna by wybudowac fabryke by skrecac to w rolki i sprzedawac jako ekologiczny opal do piecow i kominkow.
 • Bardzo ciekawe zestawienie
  telefonów śp. prof. Bogusława Wolniewicza do Radia Maryja z lat 2006-2013
  Obrazuje kłody rzucane pod nogi przez lewactwo o.Rydzykowi, ale także przypomina rozmaitych szczegółach niedalekiej przeszłości. Ponieważ jakiś dobry człowiek zebrał to w 10 godzinny maraton, warto odsłuchać fragmentami. Zachęcam.
  https://www.youtube.com/watch?v=fqslgWgz1Do

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej