Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
802 posty 114 komentarzy

Jestem Wolnym Polakiem

Mariusz Olchowik - ultraprawicowy, katolicki liberał, były Prezes Zarządu "Instytutu ks. prał. H. Jankowskiego" http://pl.netlog.com/olchowik http://www.radiownet.pl/republikanie/mariusz-olchowik

Nowy numer kultowego pisma - Twój Wieczor!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na wybory nie poszedł co drugi Polak. To gorsza frekwencja niż pięć lat temu. Dlaczego Polacy nie korzystają z dobrodziejstw demokracji? O to pytamy kilku gdańszczan oraz socjologa, mając nadzieję, że w drugiej turze Polscy postąpią inaczej.

KOMENTARZE

  • @
    Może dlatego, że prawie wszyscy kandydaci to żydowskie sługusy. A w drugiej turze masz wybór między dżumą i cholerą. Pijus Komorowski kompromitujący Polskę, albo Duda syjonista. Indonezyjski prezydent Sukarno to był ktoś i kogoś takiego bym chciał na prezydenta. Mąż stanu, nie kłaniał się syjonistom, potępiał okupację Palestyny, współzałożyciel Ruchu Państw Niezaangażowanych, w 1961 zakazał działalności masonerii. To był ktoś! A nie te żydowskie sługusy!!
  • Jaka demokracja w Polsce
    O czym pan pisze?? Jaką demokrację mamy w Polsce ?Pan pije, ćpa czy płacą panu za naganianie goim do żydowskich urn wyborczych??Proszę sobie sprawdzić na którym miejscu jest Polska w rankingu państw demokratycznych na świecie Stefan Dembowski Obywatelski Ruch bezpartyjny Akcja narodu ORBAN

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej