Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
802 posty 114 komentarzy

Jestem Wolnym Polakiem

Mariusz Olchowik - ultraprawicowy, katolicki liberał, były Prezes Zarządu "Instytutu ks. prał. H. Jankowskiego" http://pl.netlog.com/olchowik http://www.radiownet.pl/republikanie/mariusz-olchowik

Szef „S”: Polska Grupa Pocztowa to weterani PZPR

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bogumił Nowicki, szef „Solidarności” Poczty Polskiej stwierdził, że nasz państwowy monopolista jest rządowym folwarkiem

 Gość Poranka WNET mówił o kontrowersjach ws. przetargu na obsługę sądów i prokuratur. Wyjaśniał także kim są ludzie związani z Polską Grupą Pocztową, która tenże przetarg wygrała.

Osoby związane obecnie z PGP to kiedyś weterani PZPR, a potem ludzie często związani z układem SLD. Wiele z tych osób zajmowało wysokie stanowiska kiedy SLD, po przegraniu AWS-u , przejęło władze. Wiele z tych, osób, przygotowywało również restrukturyzacje Poczty Polskiej w 2005 roku. To właśnie ta „reforma” doprowadziła do wielkich problemów Poczty Polskiej – mówił Nowicki.
Szef związkowców mówił również o stosunku rządzących do Poczty Polskiej - Spotykam się czasami z obecnymi dyrektorami Poczty Polskiej i wielu z nich mówi, że w sumie to dobrze by było jakby przyszedł Niemiec i zrobiłby porządek w poczcie (...). Poza tym poczta traktowana jest jak rządowy folwark, podporządkowany obecnej ekipie.
Jako przykład takiego traktowania Poczty Polskiej szef „S” podał sytuację związaną ze zmianą siedziby zarządu w Warszawie. 
Mieliśmy wynajęte obiekty, całkiem godziwe, na ul. Rakowieckiej i nagle okazało się, że poczta będzie miała budowaną nowa siedzibę i w międzyczasie zostanie przeniesiona do budynku Intraco. Taką operację przeprowadzono. Mało kto z mediów zwrócił uwagę na to, że gdyby nie ta operacja to Polski Holding Nieruchomości padłby na twarz. I to, że PHN będzie budował nowe obiekty dla poczty, a w tej chwili jak współwłaściciel Intraco wynajmuje jej powierzchnie to nie jest zbieg okoliczności tylko działanie układów polityczno – towarzyskich – przekonywał Nowicki.
Kim jest preze Poczty Polskiej i jak doszło do przegrania przetargu? Posłuchaj całej rozmowy!
 

KOMENTARZE

  • W innych państwowych to jest inaczej?
    JKM dopiero 25 lat tłumaczy ale dalej nie kumają
  • @podlasie21 05:09:34
    Oczywiście że zdrajcy, tym bardziej że Poczta Polska to nie tylko zwykłe państwowe przedsiębiorstwo a także kawał Polskiej Historii. Obrońcy Poczty Polskiej to piękny przykład patriotyzmu, wiec także i dlatego niszczy się Pocztę Polską.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej